Získať zľavu Kúpiť vstup

Dve konferencie v jednom
Media & Management

Hotel**** SENEC
5.10. - 6.10. 2012

8 dôvodov prečo byť na mexpo

Skvelí spíkri

V dvoch sálach sa počas oboch dní predstaví 34 spíkrov zo Slovenska a Čiech. Vyberali sme z viac ako 120 uchádzačov – je sa na čo tešiť. Súčasťou programu budú aj panelové diskusie a špeciálny formát mikro prednášok v rámci ktorých sa bude môcť stať speakrom prakticky ktokoľvek.

Viac informácií »

Mikro prednášky

Tretia sála bude pripravená pre každého kto sa rozhodne, že má čo povedať ostatným a využije tak šancu sa odprezentovať. Mikro prednášky nie sú tematicky ani časovo obmedzené. Bližšie informácie a možnosť prihlásenia sa uverejníme čoskoro.

Viac informácií »

Mindball

Predstavte si hru v ktorej so spoluhráčom súťažíte o kontrolu nad guličkou použitím iba vašej sily mysle. V rámci súťaže budete mať možnosť všetkým ukázať, že práve vaša myseľ je tou najsilnejšou. Čoskoro zverejníme podrobnejšie informácie o turnaji, ktorý pre vás na MEXPO 2012 pripravujeme.

Viac informácií »

Sushi Breaks

Pripravili sme pre vás po oba dni dopoludňajšie občerstvenie plné sushi, wasabi a ďalších chuťoviek. Naviac vám sushi majster pripraví jednotlivé sushi podľa vášho želania a pred vašimi očami. Bude to vizuálny ako aj chuťový zážitok.

Viac informácií »

Bodypaiting

Bodypainting je odnož výtvarného umenia používajúce k maľbám väčšinou ženské telo, ktoré je zvyčajne hore bez. Budete mať príležitosť nielen vidieť ako sa maľuje na sexy ženské telá ale si to aj sami vyskúšať.

Viac informácií »

Sexy hostesky

Príjemnú atmosféru budú dotvárať úsmevmi naše sexy hostesky, ktoré vám, v rámci možností, splnia všetky vaše želania :). Postarali sme sa o užší výber no finálnu zostavu budete môcť prostredníctvom hlasovania určiť vy.

Viac informácií »

After Párty

Po náročnom dni sa všetci večer uvoľníme na after párty pri dobrom jedle a pití. Čaká na vás bohatý výber jedál, rôznych druhov vín a na svoje si prídu aj milovníci piva. Ideálny priestor a príležitosť na networking.

Viac informácií »

Networking

Networking je o spoznávaní ľudí a tvorení si siete kontaktov, ktorí by vám mohli pomôcť rozvinúť vaše kariérne šance. Na MEXPO budete mať jedinečnú šancu spoznať plno inšpiratívnych ľudí, budúcich klientov, partnerov alebo priateľov.

Viac informácií »