Získať zľavu Kúpiť vstup

Dve konferencie v jednom
Media & Management

Hotel**** SENEC
5.10. - 6.10. 2012

Prednášajúci - sála médiá

Judita Víghová

MUW;Digital

Managing Director v online agentúre MUW;Digital. Niekoľko rokov pôsobila v EURO RSCG 4D Prague, stála pri zrode agentúry Zaraguza, ktorá pod jej projektovým vedením zožala rýchlo prvé úspechy.

Viac o Judite a jej prednáške »

Michal Pastier

ZARAGUZA digital

Group Digital Director v agentúre Zaraguza Digital, ktorú Facebook zaradil v roku 2012 medzi TOP 10 agentúr na svete, ktoré ho využívajú najkreatívnej-
šie. Jeden z najoceňovanejších reklamných tvorcov.

Viac o Michalovi a jeho prednáške »

Dušan Murčo

Martinus.cz

Country manager českej pobočky Martinus.sk - najväčšieho online kníhkupectva na SR. Pracuje na stratégiách sociálnych médií a zastrešuje viaceré online projekty - Knihobežník, Slovensko číta a iné.

Viac o Dušanovi a jeho prednáške »

Dan Farkaš

OUTBREAK

Strategický plánovač, account director a zakladateľ prvej Word Of Mouth agentúry v Čechách, ktorý má za sebou množstvo úspešných miestnych ako aj zahraničných komunikačných kampaní.

Viac o Danovi a jeho prednáške »

Lukáš Maixner

Socialbakers

General Manager a spoluzakladateľ spoločnosti Socialbakers, svetovo najvačšieho portálu so zameraním na štatistiky sociálnych médií. Vedie mediálnu a digitálnu agenúru Candytech.

Viac o Lukášovi a jeho prednáške »

Ondřej Jireš

Dobrý web

Publicista a poradca pre marketing na sociálnych médiách a copywriter. Navrhuje klientom stratégiu propagácie a tvorí kreatívne koncepty kampaní. Zaoberá sa aj teóriou nových médií.

Viac o Ondřejovi a jeho prednáške »

Marek Bačo

H1.cz

Business development manager v H1.cz, špecialista na vytváranie komplexnej stratégie pre komerčné aj nekomerčné značky v digitálnom prostredí.

Viac o Marekovi a jeho prednáške »

Filip Humplík

Konektor

Vo svete reklamy je od roku 1992. Je jedným zo zakladateľov agentúry Konektor. V roku 2006 získal od asociácie Guerilla Worldwide Association titul "Official Guerilla Guru/Teacher" pre ČR.

Viac o Filipovi a jeho prednáške »

Ivica Ďuricová

Adlervia

Copywriterka, ktorá spolupracuje s takmer celou SK dizajnérskou scénou. Medzi jej hlavné činnosti patrí kreatívny copywriting, naming a copyediting. Svoju prvú rozprávku napísala ako 7-ročná.

Viac o Ivici a jej prednáške »

Miloš Endrle

Geewa

Zameriava na vývoj online hier pre sociálne siete. Jeho tím stojí za hrou Pool Live Tour, ktorú hrá na Facebooku viac hráčov ako má český internet užívateľov.

Viac o Milošovi a jeho prednáške »

Jiří Prokeš

Zaraguza CZ

Managing Director českej pobočky agentúry Zaraguza Digital, zodpovedný za business development, rozvoj a riešenie väčších projektov a fungovanie celej českej pobočky.

Viac o Jirkovi a jeho prednáške »

Barbora Buchtová

RobertNemec.com

Špecialistka na sociálne siete - správa sociálnych profilov klientov, email marketing agentúry a klientov, školenia s tematikou propagácie a reklamy na Facebooku a ďalších sociálnych sieťach.

Viac o Barbore a jej prednáške »

Vojtěch Bednář

Avemedia.cz

Sociológ, publicista, manažérsky a mediálny poradca a pedagóg. Venuje sa problematike verejnej a mediálnej komunikácii, novým médiám, manažmentu vzťahov a person. riadenia vo firmách.

Viac o Vojtěchovi a jeho prednáške »

Eva Illésová

illesova.cz

Pomáha firmám zorientovať sa v komunikácii so zákazníkmi, hlavne na Facebooku. Prináša inovácie do komunikačných stratégií, rieši krízovú komunikáciu a prednáša o trendoch v obore.

Viac o Eve a jej prednáške »

Vít Horký

Brand Embassy

Zakladatel Brand Embassy, webového nástroja na identifikáciu a jednoduché reagovanie voči nespokoj-
ných zákazníkom kdekoľvek na internete. Mal len 17 rokoch keď založil internetovú agentúru.

Viac o Vítovi a jeho prednáške »

Robert Němec

RobertNemec.com

Lektor, publicista a zakladateľ internetovej agentúry RobertNemec.com. Na Masarykově univerzitě vyučuje webovú analytiku. Venuje sa aj Online reputation managementu pre firmy z oblasti financií.

Viac o Robertovi a jeho prednáške »

Jan Javornický

MEDIA FACTORY

Communication Strategist v digi agentúre MEDIA FACTORY zodpovedný za kreatívne spracovanie obsahu. Špecializuje sa na nové médiá, sociálne siete, brand building a brand reputation.

Viac o Honzovi a jeho prednáške »

Petr Andrýsek

SocialSharks

Špecialista na sociálne siete so záľubou v kreatívnych riešeniach; konzultant študentských firiem; organizátor ostravského Barcampu; reprezentoval ČR v programe Junior Achievement.

Viac o Petrovi a jeho prednáške »

Prednášajúci - sála management

Michal Truban

Websupport

Už 10 rokov udáva tempo slovenskému internetu, businessu a marketingu. Jeho love-brand WebSupport prevádzkuje najväčší počet web stránok na Slovensku. S projektom NiceReply.com vyhral StartupAwards.sk.

Viac o Michalovi a jeho prednáške »

Jaroslav Homolka

gro

Autor špeciálneho programu rozvoja osobnosti Personal Sparring-Partner©. Špecializuje sa na rozvoj osobnosti, leadership, osobný koučing, strategické myslenie, vyjednávanie atď.

Viac o Jardovi a jeho prednáške »

Lukáš Gregor

lukasgregor.cz

Pedagóg, lektor, publicista, šéfredaktor serveru Mítvšehotovo.cz a podnikateľ. Vedie semináre a prednáša o efektivite, osobnom rozvoji, metóde GTD, produktivite. V roku 2011 napísal 4 knihy.

Viac o Lukášovi a jeho prednáške »

Tina a Vlado Zlatoš

vladozlatos.com

Experti na zdravie, extrémnu kondíciu, výživu a životosprávu - kondiční tréneri, výživoví poradcovia a publicisti. Svoje myšlienky a skúsenosti z praxe publikujú na svojom blogu.

Viac o Tine a Vladovi a ich prednáške »

Matej Ftáčnik

Nicereply

Spoluzakladateľ startupu lingibli.com, firmy inovasys.sk, spoluorganizátor StartupCamp.sk a TheSpot.sk. S projektom NiceReply.com vyhral StartupAwards.sk a odcestoval do Silicon Valley.

Viac o Matejovi a jeho prednáške »

Jakub Pok

Škola paměti

Lektor a zakladateľ Školy paměti. Pamäťovými technikami a tréningom sa zaoberá už 10 rokov. Vedie kurzy s dôrazom na praktické využitie týchto techník v bežnom živote, pri štúdiu ako aj v práci.

Viac o Jakubovi a jeho prednáške »

Pavel Miksa

ZTD online

Minimalista a autor mnohých článkov o produktivite. Intenzívne sa venuje rôznym metódam zvýšenia produktivity a osobného rozvoja, hlavne metóde ZTD. O tejto problematike publikoval aj e-book.

Viac o Pavlovi a jeho prednáške »

Tomáš Zdechovský

Commservis.com

Autor úspešného projektu neuromarketingového laboratória, ktorý svojím nápadom zaujal investora Ivana Pilného a vďaka televíznemu programu Den D tak získal investíciu pre svoj projekt.

Viac o Tomášovi a jeho prednáške »

Jan Patrman

janpatrman.cz

Študoval v USA, Rusku, Nemecku a Rakúsku. Prednáša a bloguje o osobnom rozvoji, ľudskom chovaní a komunikácii. Založil projekt Elemele, ktorý pomáha a podporuje ľuďí s onkologickým ochorením.

Viac o Honzovi a jeho prednáške »

Jiří Knesl

knesl.com

Lektor a kouč hlavne v IT firmách. Píše, kreslí, programuje a neustále experimentuje v mnohých oblastiach, ktoré sa týkajú produktivity, príjmu, vývoja software, ale aj kreativity.

Viac o Jirkovi a jeho prednáške »

Tomáš Bleša

ANNECA

Podnikateľ s viac ako 20 ročnými skúsenosťami s podnikaním v oblasti IT, zaoberajúci sa tvorbou webových aplikácií a neustále hľadajúci čas na realizáciu svojich nápadov.

Viac o Tomášovi a jeho prednáške »

Vladimír Dědek

starec.eu

Publicista, školiteľ v oblasti rozvoja osobnosti, osobného rastu a GTD. Milovník myšlienkových máp, ktoré primárne využíva ako nástroj pre brainstorming a zaznamenávanie myšlienok.

Viac o Vladimírovi a jeho prednáške »

Ján Michalička

Business Academy Network Ltd.

Certifikovaný hypnotizér a člen National Guild of Hypnosis. Od roku 2010 podniká na internete s manželkou, s ktorou vytvoril online školiaci systém prednášok o osobnom rozvoji, podnikaní a úspechu.

Viac o Jánovi a jeho prednáške »

Martin Mrva

minimalista.sk

Študent plný nadšenia pre nové veci, nápady, zaoberajúci sa myšlienkami minimalizmu. O tom ako žiť jednoduchší a produktívnejší život píše blog. Má cieľ - vlastniť menej ako 100 osobných vecí.

Viac o Martinovi a jeho prednáške »

Jan P. Martínek

janpmartinek.com

Šest let pracoval pro Microsoft, odkud odešel z pozice programového ředitele pro školství, aby se mohl aktivně věnovat prvnímu potomkovi. Loňské MEXPO ho inspirací nabilo na celý rok; letos ji na oplátku předá dál.

Viac o Honzovi a jeho prednáške »

Partneri

Libor Kříž

Extra Publishing, s.r.o.

Obchodní ředitel ve společnosti Extra Publishing, tedy ve vydavatelství tištěných a internetových magazínů v České republice a na Slovensku. Jedná se o ryze českou společnost, kterou spolu ...

Viac o Liborovi a Extra Publishing »

Hostesky

  • Simona 2
  • Kika
  • Simona
  • Monika
  • Leona
  • Zuzana

MEXPO tím

Peter Bíreš

peter.bires@mexpo.sk

+421 948 60 50 60

prednášajúci, web, social media, press, komunita, atrakcie

Martin Morávek

martin.moravek@mexpo.sk

+421 948 90 80 90

partneri, párty, technika, aktivity

Jakub Šalmík

som@jakubsalmik.com

+421 911 10 54 98

copywriter, social media